Refinancování

aneb nikdy není pozdě začít s čistým štítem

Každý se může ocitnout v situaci, kdy je potřeba změna. Ať už se jedná o sloučení hypoték, refinancování nevýhodné půjčky nebo třeba sloučení několika úvěrů do jednoho, abyste nemuseli každý měsíc zadávat jednu platbu za druhou. Člověk se tak může dostat do tíživé situace, ze které se horko těžko dostává. Při snaze o zlepšení problému se potom kolikrát lidé dostávají stále hlouběji a hlouběji, než se rozhodnou vyhledat skutečnou pomoc.

Řešení je přitom jednoduché

Stačí kontaktovat někoho, kdo Vám z tíživé situace pomůže. Někoho, pro koho je vyjednávání s bankou o sloučení úvěrů a výši úroků denním chlebem. Někoho, kdo bude Vaším partnerem ve chvíli, kdy se zdálo, že již na své straně v oblasti financí nemáte nikoho. Finanční poradci nemusí mít zrovna nejlepší jméno především pro známe firmy z 90. let a přelomu tisíciletí. Situace se ovšem od té doby výrazně změnila a trh s finančními poradci pokročil správným směrem.

DSC_0013

A proč bych ten "někdo" měl být zrovna já?

Již pět let se živím jako finanční poradce. První tři roky své činnosti jsem byl spíše učeň. Poté jsem si v oboru dal chvilku „pauzu“ s prostorem na studium vysoké školy, zde jsem ale zjistil, že obor v kterém jsem se angažoval před studiem mně naplňuje a dává mi velký smysl. Bylo to možná i pro to, že jsem kolem sebe začínal vnímat lidi, co si sjednávali produkty horem dolem bez správných informací, co a jak přesně funguje. Vlastně - proč by si člověk měl zjišťovat jaký produkt finančního trhu jak pracuje? Rozhodl jsem se tu bojovat za správnost finančních produktů. Stejně tak jako rozbité auto opravuje mechanik, tak rozbitý rodinný rozpočet a jeho zajištění opravuji já David Kašpar Váš finanční poradce.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

První kontakt

Cílem našeho prvního kontaktu není vymyslet řešení, jak být bohatý, ani jakým způsobem se dobře pojistit a dokonce ani jaká bude nejlepší hypotéka. Naše první setkání a nebo kontakt má za účel vysvětlit vám, jak se spolupráce se mnou funguje a nabídnout vám prostor na to ověřit si mé znalosti a moji profesionalitu. Nikdy nedělám nic k čemu nemám patřičné licence a co nevím v tom se vzdělám do další schůzky.

Druhé setkání

Pokud náš první kontakt neproběhne osobně, tak náš druhý kontakt již ano. Zde již přejdeme k řešení konkrétních věcí a konkrétní problematiky. Představuji možnosti, kde jsem schopen pro vás co udělat a kde by pro vás byla možnost zlepšit vaše finanční zázemí a zároveň doufám, že z této naší schůzky každý klient odejde moudřejší a již ho žádný institut nebude schopen napálit na „výhodné“ nabídce. Cílem této schůzku je najít oblasti, které vás jako klienta zajímají a těm se věnovat. Přeci pokud řešíte hypotéku nebudeme pojišťovat vašeho domácího mazlíčka.

Třetí setkání

Zde vám dle předchozí schůzky prezentuji návrhy konkrétních řešení, nyní již v číslech a konkrétních myšlenkách. Naše debata má mít za výsledek vyladění detailů a usazení konkrétních myšlenek v konkrétních číslech. Pokud se v návrhy zalíbí a nebudou v nich žádné nesrovnalosti domluvíme se na kompletaci smluv a na jejich podpisu.

Čtvrtá káva

Zde se již jedná o formality, vše s vámi znovu zrekapituluji a pokud vzejdou jakékoliv dotazy, tak je zodpovím a vyjasním. Po této schůzce odcházíte obohaceni o znalosti a ideálně nastavený finanční produkt.

Napište mi!

Krok k lepší budoucnost

Proč jakoukoliv otázku na poli financí řešit s finančním poradcem? Stejný typ otázky mi vždy přišel i ten: „Proč jezdit s autem do servisu?“, jednoduše proto, že se v oboru pohybuji každý den a opravdu vím kam s daným problémem a mám představu, kde bude i jeho řešení. Věci řeším okamžitě a vždy dám jasnou odpověď, namísto planých slibů. Se mnou zkrátka každý ví hned na čem je.