David Kašpar

Finanční poradce s lidským přístupem

kaspi-edit

David Kašpar

Finanční poradce s lidským přístupem

Se mnou máte lepší výchozí pozici při vyjednávání s bankou

Se mnou máte lepší výchozí pozici při vyjednávání s bankou

0,2 %

Zajistím vám až o 0,2 % lepší sazbu

Díky tomu, že s bankovními partnery jednám de facto neustále, dostanu se k podstatně lepším nabídkám, než byste si byli schopni vykomunikovat sami. Zároveň nad vámi budu držet ochrannou ruku proti nevýhodným smlouvám a chytákům.

Hypotéky jsou mojí specializací

Klasická hypotéka

Taky se ji říká účelová. Pořizujete si jí totiž s nějakým účelem, kterým je nejčastěji investice do nemovitosti.

Refinancování hypotéky

V poslední době čím dál tím víc žhavější téma a to hlavně kvůli obrovskému nárůstu % sazeb. Spousta klientů, kteří si v roce 2018 brali super úrok 1,7 %, je dnes nešťastná kvůli až 5násobnému zdražení

Co byste měli znát

Co byste měli znát

LTV

Je maximální výše hypotéky k hodnotě nemovitosti. Klienti do 36 let mohou dostat i 90 % hypotéku na bydlení, zatímco klienti nad 36 let pouze max. 80 % (80 LTV). Pokud potřebujete 100 % financování je třeba dát do zástavy další nemovitost, nebo vlastní zdroje nahradit dalším úvěrem.

 

DTI

Jde o maximální sumu všech úvěrů, které si můžete vzít jako násobek vašeho ročního příjmu. Aktuálně je nastavený ve výši 8,5 (pro klienty na 36 let), resp. 9,5 (pro klienty do 36 let) ročního příjmu. Pokud má 45 letý klient 500 000 Kč ročně, pak suma všech jeho úvěrů mohou být maximálně 4 250 000 Kč.

DSTI

Je maximální povolená suma všech splátek úvěrů ve vztahu k vašemu čistému měsíčnímu příjmu. Dnes je na úrovni 45 % (pro klienty nad 36 let), resp. 50 % (pro klienty do 36 let). Například u 35 letého klienta s příjmem 90 000 Kč mohou všechny splátky úvěrů vč. hypotéky na bydlení činit 45 000 Kč.

Jak začíná naše spolupráce?

Osobní setkání

Sejdeme se na místě podle vašeho návrhu. Dojedu za vámi vlastně kamkoliv budete potřebovat. Promluvíme si spolu o vašich možnostech a tím co byste si přáli.

Nabídka úvěru

Po našem setkání se za vás půjdu rvát do banky a vybojuji vám ty nejlepší možné podmínky. Ty vám odprezentuji a pokud budou výhodné, tak také doporučím.

Podpis smlouvy

Ve chvíli, kdy je vše podle vašich představ přichází na řadu už pouhé formality ve formě podpisů smluv, nastavování trvalých příkazů a začátek nové a věřím že úspěšné spolupráce.

Ušetřete 2 000 Kč!

Ušetřete 2 000 Kč!

Zařídím vám hypotéku a zaplatím za vás návrh na vklad nového zástavního práva do katastru nemovitostí v hodnotě 2 000 Kč

Získáte ve mně partnera na celý život

Spoléhá na mě více než 300 klientů

Moji klienti jsou především rádi, že s nimi jednám na rovinu. Když se něco nepodaří, řeknu to tak, jak to je a nehledám výmluvy. Na ty totiž správný poradce nemá čas, protože se musí zabývat řešením problému. 

300+

Něco málo o mně

Ve finančním světě se už pohybuju přes 7 let. Hned na začátku mé kariéry jsem měl to štěstí a vyzkoušel jsem si, jak finanční poradenství rozhodně nechci dělat. Nikdy to pro mě nebyla honba za rychlými penězi na úkor klienta. Věděl jsem, že tam ty peníze jsou, ale jediná cesta, která po mě připadala v úvahu, byla skrz široké portfolio spokojených klientů. Nyní už jich mám přes tři sta a s čistým svědomím si můžu říct, že každému z nich jsem skutečně pomohl.

0 let
ve financích
0 +
milionů Kč ve správě

Ušetřete 2 000 Kč

Zařídím vám hypotéku a zaplatím za vás návrh na vklad nového zástavního práva do katastru nemovitostí v hodnotě 2 000 Kč