David Kašpar

Finanční poradce s lidským přístupem

kaspi-edit

David Kašpar

Finanční poradce s lidským přístupem

Jsem partner pro život i pro životní pojištění​

Jsem partner pro život i pro životní pojištění

+10%

Dokážu zajistit až 10% bonusové plnění a incentiv ke smlouvě

Jsem velmi často ve styku s pojišťovnami a díky tomu dokážu zajistit zajímavé dodatky do smluv a hlavně se zbavit těch malých řádků, které nečtete dokud vám nezabrání v plnění pojištění. Od toho jsem tu já, abych vám kryl záda.

K čemu vlastně je životní pojištění?

K čemu vlastně je životní pojištění?​

Pracovní neschopnost

Jen za minulý rok bylo vystaveno 2,7 milionu neschopenek kvůli nemoci nebo pracovnímu úrazu. Se správně nastaveným životním pojištěním můžete dostat peníze za každý měsíc na neschopence, a vy tak nemusíte mít strach o svůj pravidelný měsíční příjem.

Úraz nebo invalidita

Životní úrazové pojištění vám pomůže udržet váš životní standard i v těch nejtěžších chvílích. Pokryté mohou být nejen menší úrazy č vážná zranění, al pojišťovna se o vás postará i v případě trvalé invalidity.

Úmrtí

Nikdy nevíte, co se vám může v životě přihodit. Zaopatřete své blízké, ať nezůstanou po nešťastné události bez financí. V případě vašeho úmrtí získají zvolený finanční obnos. Rizikové životní pojištění je vhodné především pro jedince, na kterých je někdo finančně závislý.

Získáte ve mně partnera na celý život

Spoléhá na mě více než 300 klientů

Moji klienti jsou především rádi, že s nimi jednám na rovinu. Když se něco nepodaří, řeknu to tak, jak to je a nehledám výmluvy. Na ty totiž správný poradce nemá čas, protože se musí zabývat řešením problému.

300+

Něco málo o mně

Ve finančním světě se už pohybuju přes 7 let. Hned na začátku mé kariéry jsem měl to štěstí a vyzkoušel jsem si, jak finanční poradenství rozhodně nechci dělat. Nikdy to pro mě nebyla honba za rychlými penězi na úkor klienta. Věděl jsem, že tam ty peníze jsou, ale jediná cesta, která po mě připadala v úvahu, byla skrz široké portfolio spokojených klientů. Nyní už jich mám přes tři sta a s čistým svědomím si můžu říct, že každému z nich jsem skutečně pomohl.

0 let
ve financích
0 +
milionů Kč ve správě