Investice

Nenechávejte svoje peníze ležet jen tak

Zhodnocení majetku:  V dnešní době velké téma, pro všechny generace, ale jak začít investovat, jak tomu všemu porozumět? Člověk má dnes v podstatě dvě možnosti.

 1. z nich je, že vy jako samotný investor, můžete začít investovat sám. K tomu dnes slouží mnoho online aplikací. POZOR, pokud člověk investuje sám, je potřeba nepodléhat emocím, být klidný a vědět, že investice je běh na dlouhou trať, pokud hodnota padá je to pro vás možnost nakupovat v AKCI!
 2. Z možností je ta, že půjdeme do investování společně. Výhoda pro vás je ta, že vaše prostředky umístím na trh tak, aby byli co nejméně ohroženy a přitom zajistili maximální možný zisk v daném období. Pokud nastane propad trhu, upozorním vás na něj a poradím k zvětšení investovaných prostředků

Investování může člověka stát kalhoty, ale i zajistit majetek na celý život. Přeci i kupované auto prověříte u profesionála, stejně jako svoji investici …

pexels-anna-nekrashevich-6802045

Nechte si pomoct

Napište mi a já se Vám ozvu!

  Investování souvisí i s vaším věkem, resp. životním cyklem. Ve chvíli, kdy se člověk dostane do produktivního věku, tj. začne vydělávat vlastní peníze, začíná zprvu fází střádání získaných prostředků – lidé nakupují spotřební statky, auta, byty a mnohdy se spíše zadlužují, čímž odpadají jakékoliv myšlenky na investování.

  Po uspokojení svých spotřebních potřeb začíná fáze konsolidace kapitálu, což je fáze, kdy lidé nejvíce investují. V této prostřední životní fázi již máte alespoň polovinu všech velkých dluhů splacenou, vaše pravidelné příjmy jsou vyšší než „provozní“ výdaje včetně obsluhy dluhu, a tak se z vás stává člověk s přebytky. Navíc vzhledem k tomu, že váš investiční horizont je ještě poměrně dlouhý (20 – 30 let) jste ochotni přijmout vyšší investiční riziko a investovat v kratším horizontu.

  V poslední fázi – důchodovém věku – člověk spíše utrácí své peníze, části svého majetku daruje nebo spotřebuje, pravidelné příjmy klesají. Investoři v této fázi svého životního cyklu investují spíše opatrně a hlavním cílem investice je především zajištění se proti znehodnocení peněz inflací.

  A proč se mnou?

  Mluví za mně několikaletá praxe v oboru a desítky spokojených klientů. Díky svému bohatému portfoliu jsem schopen vyjednat Vám exkluzivní nabídky, které nikde jinde neseženete. „NE“ neberu jako odpověď a budu se rvát za Váš majetek. 

  Pakliže máte zájem o to udělat první krok k lepšímu životu, zavolejte mi!